BeoLink Multiroom

Nechte proudit hudbu: propojte vaše nové a klasické výrobky Bang & Olufsen bezdrátovým spojením

BeoLink Multiroom propojí vaše výrobky Bang & Olufsen do jediného osvobozujícího bezdrátového systému. S BeoLink Multiroom si můžete v jednotlivých pokojích přehrávat různou hudbu a nebo nechat jednu melodii proudit celou svou domácností.

Práce se systémem BeoLink Multiroom je tak snadná, jako rozsvítit a zhasnout světla. Když hraje hudba, stačí se dotknout některého z vašich výrobků Bang & Olufsen a vychutnat si zážitek s Multiroom – v jakékoli části vašeho domova. Nemusíte hledat svůj chytrý telefon ani dálkové ovládání. Jedná se o jednoduchý a intuitivní zážitek, stačí prosté poklepání do proudu hudby. Samozřejmě že i vaše televize Bang & Olufsen se může připojit k zážitku s Multiroom díky ovládání BeoRemote One nebo nové aplikaci BeoMusic App, která nabízí intuitivní a jasný přehled systému. S ovládáním BeoRemote One nebo aplikací BeoMusic App můžete snadno propojit neborozpojit jednotlivé pokoje – a když budete odcházet z domova, přepojíte všechna zařízení do pohotovostního režimu jediným dotykem.

Jádrem nastavení BeoLink Multiroom je náš inteligentní hudební systém BeoSound Moment. BeoSound Moment se přizpůsobí vašim zvyklostem při poslouchání a vybere hudbu, která se hodí pro příslušnou denní dobu. Takže až budete ráno vstávat, jediné poklepání na dotykový dubový panel systému BeoSound Moment spustí vaši oblíbenou ranní hudbu. Jediným dotykem propojíte více místností pro ještě lepší hudební zážitek. V obývacím pokoji můžete poklepat na reproduktor BeoPlay A9 a připojit ho tak k systému Multiroom a v kuchyni možná kliknete na závěsný systém BeoSound Essence a necháte hudbu proudit z jejího zdroje. Můžete také připojit vaši televizi Bang & Olufsen jako reproduktor nebo zdroj zvuku a užít si tak zážitek s BeoLink Multiroom.

Dodejte klasice nový život

Systém BeoLink Multiroom rovněž vdechne nový život vašim klasickým výrobkům Bang & Olufsen. S konvertorem BeoLink můžete pro váš zážitek s Multiroom propojit vaše nestárnoucí oblíbence, jako jsou BeoSound 9000 nebo otočný stůl BeoGram 4000.

Budoucí důkaz

Veškeré výrobky BeoLink Multiroom zůstanou aktuální díky aktualizacím softwaru, které poskytují nové prvky a funkce, aby tak byla zajištěna trvalá hodnota a dlouhověkost vašich sestav Bang & Olufsen. „Výrobky Bang & Olufsen nejsou skupinou výrobků, kterou byste koupili a zahodili. Se systémem BeoLink Multiroom zdůrazňujeme svůj závazek vůči zákazníkům tím, že jsme vytvořili sestavu, která vám umožňuje spojit nové a klasické výrobky prostřednictvím nejmodernější bezdrátové technologie,“ říká Marie Kristine Schmidt, viceprezidentka pro obchodní značku, design a marketing společnosti Bang & Olufsen.