Poradna

Cit pro detail vám zpříjemní bydlení. Dvakrát měř aneb Na co nezapomenout při stavbě domu nebo rekonstrukci bytu.

Špičková dánská elektronika značky Bang & Olufsen je proslavená nadčasovým designem, dokonalým řemeslným zpracováním a moderní technologií. Ať si od tohoto výrobce pořídíte do bytu cokoliv, telefonem počínaje a třeba domácím kinem konče, můžete se spolehnout, že budete mít skutečně něco extra. Zvlášť pokud se rozhodnete pro systém BeoLink, který umožňuje kompletní distribuci zvuku a obrazu po celém domě nebo bytě, takže ať jste, kde jste, nikdy o nic nepřijdete.

Na některé věci byste ale měli začít myslet daleko dřív, než se vydáte do prodejny Bang & Olufsen v Jáchymově ulici v Praze 1, abyste si vybrali svůj designový kousek. Jen tak vám hned na začátku radost z nového bydlení nepokazí zbytečné starosti. Proto jako investoři přijměte několik dobrých rad, které vám pomohou předejít nepříjemnostem.

Nezapomeňte zkontrolovat, jestli máte dobře naplánované umístění zásuvek pro připojení televize a SAT v jednotlivých místnostech. Nezapomeňte si nechat připravit husí krky pro kabely k reproduktorům (předním i zadním) všude tam, kde chcete být připojeni k systému, to znamená třeba v koupelně, kuchyni, ložnici, na terase nebo u bazénu. Pokud budete mít televizi pověšenou na stěně, nezapomeňte si nechat připravit trasu pro kabely.

Zamyslete se také nad tím, jak chcete mít vyřešené osvětlení v obývacím pokoji. Určitě se nespokojíte jen s jedním světlem na stropě. Můžete využít nástěnného osvětlení nebo stojací lampy se zásuvkou napojenou na centrální vypínač. Ale jistě oceníte, když budete moci všechna světla ovládat pouze několika tlačítky na jediném panelu rozměru standardního vypínače nebo dálkovým ovladačem. V tom případě vám můžeme směle doporučit výrobky Lutron, které jsou uzpůsobené pro ovládání světelných systémů v jednotlivých místnostech, celých bytech i rodinných domech. Oproti klasickým elektroinstalacím s běžnými vypínači mají tyto inteligentní systémy řadu výhod. Nemusíte si pamatovat, který vypínač na co slouží. Stačí vám jen jedno tlačítko, abyste si mohli v jedné nebo ve všech propojených místnostech najednou vytvořit požadovanou světelnou atmosféru. A příjemným vedlejším efektem je i úspora finančních nákladů.

Víte, že systém Lutron umí také zatahovat žaluzie, rolety nebo závěsy? Vy při tom klidně můžete zůstat sedět ve svém pohodlném křesle a vše mít pod palcem na ovladači Bang & Olufsen.

Rádi Vám pomůžeme:
 
Zpráva
Email
Telefon
 
 
Opište kód