Lutron

Značka Lutron je mistrem v řízení inteligentní domácnosti. S její pomocí budete snadno ovládat řízení různých systémů od světelných nebo zábavních až po tepelné či klimatizační. Lutron je na trhu už přes půlstoletí a stále se „učí“ nové věci a vyvíjí modernější způsoby ovládání, a tak jde s dobou, nebo je dokonce ještě o krok napřed, což dokládá přes 2700 inovací patentovaných po celém světě.

Díky ovladačům do Lutronu máte atmosféru v bytě pod palcem a snadno ji změníte podle nálady nebo denní doby. Můžete si nechat naprogramovat spouštění a vytahování rolet podle toho, jak se slunce během dne nebo v souvislosti s ročním obdobím otáčí kolem domu. Můžete si vytvořit jinou atmosféru pro ranní vstávání a snídani, oběd nebo večeři s rodinou a přáteli. Když se budete chtít dívat na televizi nebo domácí kino, jedním tlačítkem na ovladači současně zapnete audiovizuální techniku, zatáhnete závěsy a ztlumíte světla. Až skončíte, stejným způsobem pak zase všechno uvedete do původního stavu.HomeWorks QS
 
Jedinečný způsob ovládání celé domácnosti šetří energii
PDF
 


Inovativní řešení
řízení světla
Komerční budovy – Light Greener, Light Better
PDF

 


Bezdrátový systém
GRAFIK Eye QS
Uživatelem nastavitelná regulace osvětlení, stínění a spotřeby energi
PDF

 

V oblasti ovládání osvětlení vám Lutron nabídne bezkonkurenční paletu produktů. Od stmívačů přes závěsy a žaluzie až po plně automatizované integrované systémy pro celý dům. Zná přes 15 tisíc způsobů ovládání osvětlení, proto může pro každou domácnost vytvořit skutečně individuální řešení na míru.

Rádi Vám pomůžeme:
 
Zpráva
Email
Telefon
 
 
Opište kód