Cineak

Pohodlná luxusní křesla do domácích kinosálů, která jsou oblíbená všude ve světě, vyrábí belgická rodinná firma CINEAK od roku 1999.

Doma, ve svém vlastním kině, si můžete užívat filmovou zábavu tak, jak chcete, aniž byste museli slevovat z pohodlného posezení (nebo dokonce poležení) v křeslech a pohovkách, kterým nechybí nic z toho, co mají taková křesla mít: tedy prvotřídní materiály a kvalitu zpracování, ocelovou konstrukci, díky níž si můžete křeslo nastavit do požadované polohy, a sedáky, opěradla i opěrky, které se vám plně přizpůsobí. Křeslům nechybí ani moderní vzhled. Design totiž není pro značku CINEAK jen módní záležitostí, ale podnikovou filozofií. Proto jsou jednotlivé modely křesel unikátní, novátorské a nadčasové.

Všechna křesla CINEAK pro domácí kinosály jsou vyráběna tak, aby je bylo možné spojovat do různých sedacích sestav, proto vám dávají nepřeberné množství možností, jak kombinovat područky (zahnuté, rovné, dvojité) a sedadlové díly, abyste v domácím kinosále mohli sedět v jednoduchém či dvojitém křesle nebo se dokonce pohodlně uvelebit na pohovce. S takovou variabilitou možností, jak se před plátno posadit, si promítání filmů v domácím kinosále skutečně užijete.

Rádi Vám pomůžeme:
 
Zpráva
Email
Telefon
 
 
Opište kód